Čo je Chemtrails a ako ho rozoznať od bežných oblakov?

Čo je to Chemtrails?

Chemtrails je výraz pre označenie čiar, ktoré vznikajú vo vzduchu za lietadlami. Bežné kondenzačné čiary sa nazývajú Contrails a rýchlo miznú. Chemtrails sú čiary, ktoré obsahujú dodatočné chemické látky, ktoré sa pridávajú do paliva bežných lietadiel, alebo ich vypúšťajú do ovzdušia špeciálne lietadlá, pre ktoré je to ich jediná úloha. Chemtrails poznáte tak, že nemiznú ihneď, ale niekoľko hodín zotrvávajú na oblohe.

Keďže je veľmi ťažké rozoznať bežné oblaky od chemtrails, tento článok vám pomôže lepšie sa v tom zorientovať. Bežný človek, ktorý nesleduje oblohu a čiary za lietadlami si myslí, že to, čo vidí, sú len bežné oblaky, nakoľko farbou sa veľmi neodlišujú. Ešte väčší problém v rozlišovaní môže byť, ak sú na oblohe oblaky aj chemtrails zároveň.

Oblaky:

Bežné oblaky bývajú dobre viditeľné a zreteľne ohraničené. Po oblohe sa pomaly posúvajú v smere fúkajúceho vetra. I keď menia svoj tvar, stále sú zreteľne ohraničené.

Chemtrails:

Chemtrails sa na oblohe dokáže držať dlhé hodiny, kým sa malé, ľahké chemické častice nerozptýlia. Čiary sa na oblohe rozširujú a postupne sa rozložia až tak, že ich okraje sú slabo rozoznateľné a ak ich je viac, oblohu zafarbia na bielo. Škodlivé chemikálie po dlhých hodinách dopadnú na zem.

Názorné ukážky:

Pozri aj:

Článok 1

Článok 2

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *